Kobiety

W wyniku trwającej już od wieków taktyki onieśmielania w większym stopniu niż mężczyźni poddają się tego rodzaju dyktatowi. Któż oczekuje od mężczyzny, że po wyczerpującym dniu pracy wróci do swojej rodziny wciąż jeszcze elegancki, ładnie i świeżo pachnący, w dobrze wyprasowanej garderobie i wypoczęty? Ale od kobiet tego się właśnie wymaga. Na koniec pracowitego dnia pracy, podczas przebywania z dziećmi i wykonywania obowiązków domowych powinna być ciągle uśmiechnięta, ładnie ubrana, świeża i kusząco pachnąca. Ale nikt nie pyta, jak ma tego dokonać.
Nie powiem nic nowego, jeśli zwrócę Państwa uwagę na to, że prawdopodobnie nie ma ani jednej kobiety, która nie straciłaby swojego zdrowego podejścia dojedzenia, i która nie byłaby targana wątpliwościami dotyczącymi diety i wyglądu między przesadnie zdrowym odżywianiem i ochotą na słodycze i bomby kaloryczne.

Witaj na moim serwisie! Znajdziesz tutaj wiele artykułów dotyczących edukacji. Wpisy, które tutaj zamieszczam mam nadzieję, że Cie zainteresują i zostaniesz moim czytelnikiem na dłużej. Zapraszam do czytania!

Znalazłeś się tutaj dzięki poniższej frazie kluczowej:

Wszelkie prawa zastrzeżone (C)